EP0062
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 98.95 | £ 118.74 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 3.03kg |
| Disc Diameter | 300mm |
| Disc Thickness | 20mm |
| Piston Diameter | 1:36mm |
| Man | ATE |
| Add Info | 2 Pin/ REAR, TRAILING, VENTED |
| Application | BMW |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP531R | RollCo |
| 3421 6860 398 | BMW |
| 34206883034 | BMW |
| 3420 6883 034 | BMW |
| 34216860398 | BMW |
| 4282720 | DRI |
| 87-2872 | ELSTOCK |
| 872872 | ELSTOCK |
| 3421 6860 398 | MINI |
| 3420 6883 034 | MINI |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||