EP0050
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 53.60 | £ 64.32 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 3.05 kg |
| Disc Diameter | 300mm |
| Disc Thickness | 12mm |
| Piston Diameter | 1:41mm |
| Man | TRW |
| Add Info | 2 Pin/ FRONT OF AXLE |
| Application | AUDI/ SEAT/ VW |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP525R | RollCo |
| 8U0 615 404B | AUDI |
| 8U0615404B | AUDI |
| 4277820 | DRI |
| 87-2787 | ELSTOCK |
| 872787 | ELSTOCK |
| VSEP525R | ROLLCO |
| 8U0 615 404B | SEAT |
| 8U0 615 404B | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||