EP0089
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 53.58 | £ 64.30 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 2.94kg |
| Disc Diameter | 292mm |
| Disc Thickness | 16mm |
| Piston Diameter | 1:38mm |
| Man | TRW |
| Add Info | 2 Pin/ ELECTRCIC PARKING BRAKE |
| Application | NISSAN |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP546L | RollCo |
| 86-2631 | ELSTOCK |
| 862631 | ELSTOCK |
| 44011-4CA0A | NISSAN |
| 44011-4CA0B | NISSAN |
| 440114CA1A | NISSAN |
| 44011-4CA1A | NISSAN |
| 440114CA0A | NISSAN |
| 440114CA0B | NISSAN |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||