EP0046
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 52.89 | £ 63.47 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 3.2 kg |
| Disc Diameter | 300mm |
| Disc Thickness | 12mm |
| Piston Diameter | 1: 42mm |
| Man | TRW |
| Add Info | 2 Pin |
| Application | AUDI |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP523R | RollCo |
| 8W0 615 404 | AUDI |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||