BC0114
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 49.12 | £ 58.94 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL, PETROL, PLUG-IN |
| Weight | 6.30 KG |
| Disc Diameter | 332mm |
| Disc Thickness | 30mm |
| Piston Diameter | 2:48mm |
| Man | BOSCH |
| Add Info | in front of axle |
| Application | VW |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1065R | RollCo |
| 83-3105 | ELSTOCK |
| 833105 | ELSTOCK |
| 2H6615124 | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||