EP0033
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 81.32 | £ 97.58 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 2.08kg |
| Disc Diameter | 310mm |
| Disc Thickness | 22mm |
| Piston Diameter | 1:41mm |
| Add Info | 2 Pin/ VENTED, TRAILING |
| Application | VOLKSWAGEN |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP517L | RollCo |
| 86-2173 | ELSTOCK |
| 862173 | ELSTOCK |
| DC74662E | REMY AUTOMOTIVE |
| 3AA615403 | VAG |
| 3C0615403C | VAG |
| 3C0615403K | VAG |
| 3C0 615 403C | VW |
| 3C0 615 403K | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||