EP0021
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 59.57 | £ 71.48 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 3Kg |
| Disc Diameter | 300mm |
| Disc Thickness | 12mm |
| Piston Diameter | 1: 38mm |
| Man | ATE |
| Add Info | 2 Pin/ VENTED, TRAILING |
| Application | VW, AUDI |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSEP511L | RollCo |
| 8V0615423F | AUDI |
| 8V0615423C | AUDI |
| 5G0615423 | AUDI |
| 5G0 615 423B | AUDI |
| 86-2488 | ELSTOCK |
| 862488 | ELSTOCK |
| VSEP511L | ROLLCO |
| 5G0615423B | VOLKSWAGEN |
| 5G0 615 423B | VW |
| 8V0 615 423C | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||