BC1570
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 35.06 | £ 42.07 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | FIAT |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 1.56 kg |
| Disc Diameter | 251mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1: 38mm |
| Man | MANDO |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC994R | RollCo |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||