BC1564
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 91.81 | £ 110.17 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | MT, AT |
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | AUDI |
| Fuel | DIESEL, PETROL, Mild Hybrid |
| Weight | 4.10 Kg |
| Disc Diameter | 338mm |
| Disc Thickness | 30mm |
| Piston Diameter | 4:42mm |
| Man | ATE |
| Add Info | behind the axle |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC990R | RollCo |
| 8W0615108A | AUDI |
| 8W0615108E | AUDI |
| 83-2841 | ELSTOCK |
| 832841 | ELSTOCK |
| VSBC990R | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||