BC1557
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 36.64 | £ 43.97 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | INFINITI, NISSAN, RENAULT |
| Weight | 4.20Kg |
| Disc Diameter | 320mm |
| Disc Thickness | 28mm |
| Piston Diameter | 2: 45mm |
| Man | AKEBONO |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC987L | RollCo |
| VSBC987L | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||