BC1549
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 53.22 | £ 63.86 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | PETROL, DIESEL |
| Weight | 2.76Kg |
| Disc Diameter | 345-370mm |
| Disc Thickness | 24mm |
| Piston Diameter | 2:44mm |
| Man | BREMBO |
| Add Info | IN FRONT OF AXLE |
| Application | BMW |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC983L | RollCo |
| 34206855481 | BMW |
| 34206855483 | BMW |
| 34206855485 | BMW |
| 34216799461 | BMW |
| 34216860737 | BMW |
| 3420 6855 481 | BMW |
| 86-2732 | ELSTOCK |
| VSBC983L | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||