BC1533
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 53.21 | £ 63.85 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MT |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | IVECO |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 7.00 Kg |
| Disc Diameter | 296mm |
| Disc Thickness | 16mm |
| Piston Diameter | 1:52mm |
| Man | BREMBO |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC975L | RollCo |
| 42576913 | IVECO |
| 5802137538 | IVECO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||