BC1515
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 32.61 | £ 39.13 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MT |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | CITROEN, PEUGEOT |
| Fuel | DIESEL, BIO ETHANOL OR METHANOL, PETROL |
| Weight | 4.40 kg |
| Disc Diameter | 304mm |
| Disc Thickness | 28mm |
| Piston Diameter | 1:60mm |
| Man | ATE |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC966L | RollCo |
| 4400V3 | PEUGEOT |
| 4400 V3 | PEUGEOT |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||