BC1504
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 31.79 | £ 38.15 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MT |
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | LEXUS, TOYOTA |
| Fuel | PETROL |
| Weight | 3.68 kg |
| Disc Diameter | 296mm |
| Disc Thickness | 28mm |
| Piston Diameter | 1:63mm |
| Man | ADVICS |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC960R | RollCo |
| 4773033340 | LEXUS |
| 47730-33340 | TOYOTA |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||