BC1492
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 27.16 | £ 32.59 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | MAZDA |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 2.19 kg |
| Disc Diameter | 302mm |
| Disc Thickness | 18mm |
| Piston Diameter | 1: 43mm |
| Man | FOMOCO |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC954R | RollCo |
| L2062661X | MAZDA |
| L20626980C | MAZDA |
| L2322661X | MAZDA |
| L2Z22698ZA | MAZDA |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||