BC1464
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 22.44 | £ 26.93 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | NISSAN |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 1.62 kg |
| Disc Diameter | 307mm |
| Disc Thickness | 18mm |
| Piston Diameter | 1:38mm |
| Man | NISSAN |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC938R | RollCo |
| 87-2329 | ELSTOCK |
| 872329 | ELSTOCK |
| 44001-EB30A | NISSAN |
| 44001EB30A | NISSAN |
| VSBC938R | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||