BC1287
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 24.65 | £ 29.58 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, Manual |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | LEXUS, TOYOTA |
| Weight | 1.61 Kg |
| Disc Diameter | 307mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1:41mm |
| Man | AKEBONO |
| Add Info | CAR |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC844L | RollCo |
| 861607 | ELSTOCK |
| 86-1607 | ELSTOCK |
| 47850-48050 | LEXUS |
| 4785048050 | TOYOTA |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||