BC1395
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 54.49 | £ 65.39 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | BMW |
| Fuel | DIESEL, PETROL, LPG |
| Weight | 5.29 Kg |
| Disc Diameter | 348mm |
| Disc Thickness | 30mm |
| Piston Diameter | 1:57mm |
| Man | ATE |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC902L | RollCo |
| 34116773201 | BMW |
| 3411 6773 201 | BMW |
| 82-2124 | ELSTOCK |
| 822124 | ELSTOCK |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||