BC1367
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 26.40 | £ 31.68 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | MAZDA |
| Fuel | DIESEL, PETROL, LPG |
| Weight | 2.40kg |
| Disc Diameter | 258mm |
| Disc Thickness | 23mm |
| Piston Diameter | 1:54mm |
| Man | FOMOCO |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC886L | RollCo |
| 82-2263 | ELSTOCK |
| 822263 | ELSTOCK |
| BC64532 | ERA |
| DF71-33-990C | MAZDA |
| DFZ1-33-99Z | MAZDA |
| DF713390C | MAZDA |
| DF71-33-90C | MAZDA |
| DFZ1339Z | MAZDA |
| DFZ1-33-9Z | MAZDA |
| DF7133990C | MAZDA |
| DFZ13399Z | MAZDA |
| VSBC886L | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||