BC1347
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 35.99 | £ 43.19 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | MERCEDES-BENZ |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 3.10 Kg |
| Disc Diameter | 290mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 2:36mm |
| Man | ATE |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC875L | RollCo |
| 86-0520 | ELSTOCK |
| 860520 | ELSTOCK |
| 34239698 | MERCEDES-BENZ |
| 2034230798 | MERCEDES-BENZ |
| 2034231998 | MERCEDES-BENZ |
| A0034239698 | MERCEDES-BENZ |
| A2034230798 | MERCEDES-BENZ |
| A2034231998 | MERCEDES-BENZ |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||