BC1345
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 31.79 | £ 38.15 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | RENAULT |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 3.60 Kg |
| Disc Diameter | 320mm |
| Disc Thickness | 28mm |
| Piston Diameter | 1:60mm |
| Man | AKEBONO |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC874L | RollCo |
| 822999 | ELSTOCK |
| 82-2999 | ELSTOCK |
| 4101 141 25R | RENAULT |
| 410114125R | RENAULT |
| 41011-4125R | RENAULT |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||