BC1329
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 28.93 | £ 34.72 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | TOYOTA |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 4.50 Kg |
| Disc Diameter | 320mm |
| Disc Thickness | 26mm |
| Piston Diameter | 1:57mm |
| Man | BOSCH |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC866L | RollCo |
| 822426 | ELSTOCK |
| 82-2426 | ELSTOCK |
| 47750-05110 | TOYOTA |
| 4775005110 | TOYOTA |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||