BC1327
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 32.18 | £ 38.62 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | BMW |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 4.10 Kg |
| Disc Diameter | 312mm |
| Disc Thickness | 24mm |
| Piston Diameter | 1:57mm |
| Man | ATE |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC865L | RollCo |
| 34116778145 | BMW |
| 3411 6769 091 | BMW |
| 3411 6778 145 | BMW |
| 82-2099 | ELSTOCK |
| 822099 | ELSTOCK |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||