BC1326
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 54.99 | £ 65.99 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | AUDI, SEAT |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 5.50 Kg |
| Disc Diameter | 321mm |
| Disc Thickness | 30mm |
| Piston Diameter | 1:60mm |
| Man | ATE |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC864R | RollCo |
| 4F0615124 | AUDI |
| 831367 | ELSTOCK |
| 83-1367 | ELSTOCK |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||