BC1351
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 30.60 | £ 36.72 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, Manual |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | HYUNDAI |
| Weight | 2.72 Kg |
| Disc Diameter | 241:256mm |
| Disc Thickness | 19mm |
| Piston Diameter | 1:54mm |
| Man | MANDO |
| Add Info | CAR |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC877L | RollCo |
| 82-0367 | ELSTOCK |
| 820367 | ELSTOCK |
| 581100B300 | HYUNDAI |
| 581101C000 | HYUNDAI |
| 581101C100 | HYUNDAI |
| 5811025100 | HYUNDAI |
| 5818023A00 | HYUNDAI |
| 5818024A00 | HYUNDAI |
| 5818025A00 | HYUNDAI |
| 5818028A00 | HYUNDAI |
| 58110-0B300 | HYUNDAI |
| 58110-1C000 | HYUNDAI |
| 58110-1C100 | HYUNDAI |
| 58110-25100 | HYUNDAI |
| 58180-23A00 | HYUNDAI |
| 58180-24A00 | HYUNDAI |
| 58180-25A00 | HYUNDAI |
| 58180-28A00 | HYUNDAI |
| EX5818025A00 | MANDO |
| VSBC877L | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||