BC1322
Out Of Stock
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AUTOMATIC/ MANUAL |
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | FORD/ SEAT/ VOLKSWAGEN |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 4.9kg |
| Disc Diameter | 300mm |
| Disc Thickness | 26mm |
| Piston Diameter | 1:57mm |
| Man | ATE |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC862R | RollCo |
| YM21-2B118-DA | FORD |
| YM212B118DA | SEAT |
| 7M3615124A | VOLKSWAGEN |
| 7M3615124A | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||