BC1282
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 49.78 | £ 59.74 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AUTOMATIC, MANUAL |
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | TOYOTA |
| Fuel | DIESEL |
| Weight | 5.82kg |
| Disc Diameter | 297mm |
| Disc Thickness | 26mm |
| Piston Diameter | 4:43mm |
| Man | SUMITOMO, |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC837R | RollCo |
| 832138 | ELSTOCK |
| 83-2138 | ELSTOCK |
| 47730-0K061 | TOYOTA |
| 47730-0K060 | TOYOTA |
| 477300K060 | TOYOTA |
| 477300K061 | TOYOTA |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||