BC1249
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 43.23 | £ 51.88 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, Manual |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | VOLVO |
| Weight | 5.17 Kg |
| Disc Diameter | 328mm |
| Disc Thickness | 30mm |
| Piston Diameter | 1:60mm |
| Man | ATE |
| Add Info | CAR |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC811L | RollCo |
| 822819 | ELSTOCK |
| 82-2819 | ELSTOCK |
| 36012490 | VOLVO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||