BC1209
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 26.27 | £ 31.52 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AUTOMATIC, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | ALFA ROMEO, FIAT |
| Fuel | DIESEL/ PETROL |
| Weight | 2.38kg |
| Disc Diameter | 257mm |
| Disc Thickness | 20mm |
| Piston Diameter | 1:54mm |
| Man | ATE, VENTE |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC775L | RollCo |
| 9947119 | ALFA ROMEO |
| 9950805 | ALFA ROMEO |
| 9950806 | ALFA ROMEO |
| 77364921 | ALFA ROMEO |
| 82-0536 | ELSTOCK |
| 820536 | ELSTOCK |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||