BC1174
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 26.79 | £ 32.15 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | LEXUS, TOYOTA |
| Weight | 1.77kg |
| Disc Diameter | 255mm |
| Disc Thickness | 25mm |
| Piston Diameter | 1:57mm |
| Man | SUMITOMO |
| Add Info | FRONT, LEADING, VENTED |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC747R | RollCo |
| 3233120 | DRI |
| 83-2313 | ELSTOCK |
| 832313 | ELSTOCK |
| 47730-47060 | TOYOTA |
| 4773047060 | TOYOTA |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||