BC1152
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 33.73 | £ 40.48 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | PEUGEOT |
| Weight | 3.99kg |
| Disc Diameter | 283mm |
| Disc Thickness | 26mm |
| Piston Diameter | 1:57mm |
| Man | BOSCH |
| Add Info | FRONT, LEADING, VENTED |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC736R | RollCo |
| 4401N9 | CITROEN/ PEUGEOT |
| 3206920 | DRI |
| 83-2096 | ELSTOCK |
| 832096 | ELSTOCK |
| 4401.N9 | PEUGEOT |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||