BC1073
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 24.27 | £ 29.12 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | SUBARU |
| Weight | 1.75kg |
| Disc Diameter | 286mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1:38mm |
| Man | TOK |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC696L | RollCo |
| 26692FG010 | SUBARU |
| 26692-FG010 | SUBARU |
| 26692YC010 | SUBARU |
| 26692-YC010 | SUBARU |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||