BC1063
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 39.04 | £ 46.85 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | OPEL, VAUXHALL |
| Weight | 1.5kg |
| Disc Diameter | 240mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1:34mm |
| Man | LUC |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC691L | RollCo |
| 542454 | OPEL |
| 5542263 | OPEL |
| 5542269 | OPEL |
| 9200127 | OPEL |
| 93173327 | OPEL |
| 93174752 | OPEL |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||