BC0966
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 41.44 | £ 49.73 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | OPEL, SAAB, VAUXHALL |
| Weight | 1.748kg |
| Disc Diameter | 278mm |
| Disc Thickness | 12mm |
| Piston Diameter | 1:40mm |
| Man | ATE |
| Add Info | SOLID, LEADING / REAR RIGHT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC641R | RollCo |
| VSBC641R | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||