BC0947
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 47.61 | £ 57.13 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | IVECO |
| Weight | 5.8 kg |
| Disc Diameter | 306mm |
| Disc Thickness | 28mm |
| Piston Diameter | 2:48mm |
| Man | BRE |
| Add Info | VENTED, LEADING / REAR LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC631L | RollCo |
| VSBC631L | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||