BC0915
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 34.07 | £ 40.88 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | MAZDA |
| Weight | 2.4Kg |
| Disc Diameter | 278mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1: 38mm |
| Man | AKE |
| Add Info | SOLID, TRAILING / REAR LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC614L | RollCo |
| CA3386 | BRAKE ENGINEERING |
| 86-2607 | ELSTOCK |
| 862607 | ELSTOCK |
| GHY9-26-99ZB | MAZDA |
| GHY9-26-99ZA | MAZDA |
| GHY9-26-99ZC | MAZDA |
| GHY92699ZB | MAZDA |
| GHY92699ZA | MAZDA |
| GHY92699ZC | MAZDA |
| DC75014 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC614L | ROLLCO |
| BHZ972E | TRW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||