BC0809
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 32.27 | £ 38.72 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | TOYOTA |
| Weight | 1.92Kg |
| Disc Diameter | 269mm |
| Disc Thickness | 09mm |
| Piston Diameter | 1: 32mm |
| Man | SUM |
| Add Info | SOLID, TRAILING / REAR LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC460L | RollCo |
| CA2881 | BRAKE ENGINEERING |
| 86-0884 | ELSTOCK |
| 860884 | ELSTOCK |
| 86-0884-1 | ELSTOCK |
| 8608841 | ELSTOCK |
| DC73262 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC460L | ROLLCO |
| 47750-52030 | TOYOTA |
| 47750-52031 | TOYOTA |
| 4775052031 | TOYOTA |
| 4775052030 | TOYOTA |
| BHZ105 | TRW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||