BC0585
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 34.33 | £ 41.20 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | JAGUAR |
| Weight | 2.3kg |
| Disc Diameter | 280mm |
| Disc Thickness | 12mm |
| Piston Diameter | 1: 38mm |
| Man | BOSCH |
| Add Info | REAR, TRAILING, SOLID |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC344L | RollCo |
| 4104320 | DRI |
| 86-2034 | ELSTOCK |
| 862034 | ELSTOCK |
| C2S38060 | JAGUAR |
| C2S48014 | JAGUAR |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||