BC0671
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 36.13 | £ 43.36 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | HYUNDAI |
| Weight | 3.23Kg |
| Disc Diameter | 234mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1: 34mm |
| Man | MAN |
| Add Info | SOLID, LEADING / REAR LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC391L | RollCo |
| CA3070 | BRAKE ENGINEERING |
| 86-1937 | ELSTOCK |
| 861937 | ELSTOCK |
| 583100X300 | HYUNDAI |
| 583100XA00 | HYUNDAI |
| 58310-0X300 | HYUNDAI |
| 58310-0XA00 | HYUNDAI |
| DC74498 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC391L | ROLLCO |
| BHQ930E | TRW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||