BC0654
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 34.89 | £ 41.87 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | MERCEDES-BENZ |
| Weight | 2.89Kg |
| Disc Diameter | 290mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 2: 36mm |
| Man | ATE |
| Add Info | SOLID, TRAILING / REAR RIGHT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC382R | RollCo |
| CA2983R | BRAKE ENGINEERING |
| 87-0521 | ELSTOCK |
| 870521 | ELSTOCK |
| 87521 | ELSTOCK |
| 34239798 | MERCEDES-BENZ |
| A2034230898 | MERCEDES-BENZ |
| A2034232098 | MERCEDES-BENZ |
| 14205883 | MERCEDES-BENZ |
| A0014205883 | MERCEDES-BENZ |
| A0034239798 | MERCEDES-BENZ |
| 2034230898 | MERCEDES-BENZ |
| 2034232098 | MERCEDES-BENZ |
| DC73693 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC382R | ROLLCO |
| BHR266E | TRW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||