BC0765
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 32.66 | £ 39.19 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | AUDI, SEAT, VOLKSWAGEN |
| Weight | 3.77Kg |
| Disc Diameter | 312mm |
| Disc Thickness | 25mm |
| Piston Diameter | 1: 57mm |
| Man | ATE |
| Add Info | VENTED, LEADING / FRONT LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC438L | RollCo |
| 5N0 615 105R | AUDI |
| 5N0 615 123 | AUDI |
| CA3207 | BRAKE ENGINEERING |
| 82-1995 | ELSTOCK |
| 821995 | ELSTOCK |
| DC84300 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC438L | ROLLCO |
| BHW1033E | TRW |
| 7N0615123 | VAG |
| 5N0615123 | VAG |
| 5N0615105R | VAG |
| 5N0 615 105R | VW |
| 5N0 615 123 | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||