BC0629
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 26.44 | £ 31.73 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | HYUNDAI |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 1.50kg |
| Disc Diameter | 302mm |
| Disc Thickness | 11mm |
| Piston Diameter | 1:43mm |
| Man | MANDO |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC369L | RollCo |
| 86-1928 | ELSTOCK |
| 861928 | ELSTOCK |
| 58310-2BA00 | HYUNDAI |
| 58210-2B700 | HYUNDAI |
| 582102B700 | HYUNDAI |
| 583102BA00 | HYUNDAI |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||