BC0625
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 34.40 | £ 41.28 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR LEFT |
| Fits | RENAULT |
| Weight | 1.3Kg |
| Disc Diameter | 270mm |
| Disc Thickness | 10mm |
| Piston Diameter | 1: 34mm |
| Man | TRW |
| Add Info | SOLID, TRAILING / REAR LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC367L | RollCo |
| CA2843 | BRAKE ENGINEERING |
| 86-1834 | ELSTOCK |
| 861834 | ELSTOCK |
| DC73938 | REMY AUTOMOTIVE |
| 7701 208 256 | RENAULT |
| VSBC367L | ROLLCO |
| BHQ247E | TRW |
| BHQ247 | TRW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||