BC0385
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 29.06 | £ 34.87 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | FORD, MAZDA |
| Weight | 2.76Kg |
| Disc Diameter | 258mm |
| Disc Thickness | 24mm |
| Piston Diameter | 1: 57mm |
| Man | SN |
| Add Info | VENTED, LEADING / FRONT LEFT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC237L | RollCo |
| CA1334 | BRAKE ENGINEERING |
| 82-0009 | ELSTOCK |
| 820009 | ELSTOCK |
| 3724210 | MAZDA |
| GA2A-33-71X | MAZDA |
| GA5R-33-71X | MAZDA |
| GA5R-33-71XA | MAZDA |
| GA5R-33-990A | MAZDA |
| GAZR-33-99ZA | MAZDA |
| GA2A3371X | MAZDA |
| GA5R3371X | MAZDA |
| GA5R3371XA | MAZDA |
| GA5R33990A | MAZDA |
| GAZR3399ZA | MAZDA |
| CB0133990 | MAZDA |
| GAZR3399Z | MAZDA |
| CB013390 | MAZDA |
| CB01-33-90 | MAZDA |
| GA5R3390A | MAZDA |
| GA5R-33-90A | MAZDA |
| GAZR339Z | MAZDA |
| GAZR-33-9Z | MAZDA |
| DC82002 | REMY AUTOMOTIVE |
| VSBC237L | ROLLCO |
| BHX188E | TRW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||