BC0632
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 36.34 | £ 43.61 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | BRAKE CALIPER |
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | REAR RIGHT |
| Fits | ISUZU |
| Weight | 3.78kg |
| Disc Diameter | 274mm |
| Disc Thickness | 27mm |
| Piston Diameter | 1:38mm |
| Man | TRW |
| Add Info | SOLID, TRAILING / REAR RIGHT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC370R | RollCo |
| 83-2619 | ELSTOCK |
| 832619 | ELSTOCK |
| 8980779960 | ISUZU |
| 898077-9960 | ISUZU |
| 8-98077996-0 | ISUZU |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||