BC0127
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 42.58 | £ 51.10 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | MANUAL, AT |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 4.70KG |
| Disc Diameter | 296mm/322m |
| Disc Thickness | 28mm |
| Piston Diameter | 1: 60mm |
| Man | ATE |
| Add Info | In front of axle |
| Application | VOLVO |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1071L | RollCo |
| 82-3073 | ELSTOCK |
| 823073 | ELSTOCK |
| 36003277 | VOLVO |
| 36011370 | VOLVO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||