BC0106
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 36.67 | £ 44.00 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL, PETROL |
| Weight | 3.45 Kg |
| Disc Diameter | 294mm |
| Disc Thickness | 22mm |
| Piston Diameter | 1:54mm |
| Man | TRW |
| Add Info | in front of axle |
| Application | MINI |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1061R | RollCo |
| 83-2498 | ELSTOCK |
| 832498 | ELSTOCK |
| 34119804730 | MINI |
| VSBC1061R | ROLLCO |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||