BC0107
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 38.14 | £ 45.77 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT LEFT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL, PETROL, HYBRID |
| Weight | 3.81 KG |
| Disc Diameter | 283mm |
| Disc Thickness | 26mm |
| Piston Diameter | 1:60mm |
| Man | ATE |
| Add Info | in front of axle |
| Application | PEUGEOT |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1062L | RollCo |
| 82-2289 | ELSTOCK |
| 822289 | ELSTOCK |
| 4401R4 | PEUGEOT |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||