BC0098
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 41.70 | £ 50.04 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Transmission | AT, MANUAL |
| Position | FRONT RIGHT |
| Fits | CAR |
| Fuel | DIESEL |
| Weight | 4.40 Kg |
| Disc Diameter | 303mm |
| Disc Thickness | 28mm |
| Piston Diameter | 2: 48mm |
| Man | BOSCH |
| Application | VW |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1058R | RollCo |
| 832462 | ELSTOCK |
| 83-2462 | ELSTOCK |
| 2H0615124 | VW |
| 2H0615124A | VW |
| 2H0615124B | VW |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||