BC0090
In Stock
Price by Condition
| Select | Condition | £ Ex. VAT | £ Inc. VAT | Shipping |
|---|---|---|---|---|
| New | £ 35.50 | £ 42.60 | 48Hr |
Order via Call or WhatsApp: +44 748 312 9391
Product Specification:
| Description | Value |
|---|---|
| Description | FRONT RIGHT |
| Fits | CAR |
| Fuel | FULL HYBRID/PETROL |
| Weight | 3.90 Kg |
| Disc Diameter | 299mm |
| Disc Thickness | 28mm |
| Piston Diameter | 1: 60mm |
| Man | BOSCH |
| Application | TOYOTA |
Cross Reference:
| Part Number | Company |
|---|---|
| VSBC1054R | RollCo |
| 832995 | ELSTOCK |
| 83-2995 | ELSTOCK |
| 47730-F4010 | TOYOTA |
| 47730F4010 | TOYOTA |
Application
| Brand | Model | Type | Year | ||
|---|---|---|---|---|---|
| No Data Found | |||||